zamknij
...
1

CZAS NA WYNALAZCZOŚĆ

Gwiazda i mistrz kuchni Michelin, Andrej Kuhar podzieli się z Państwem swoimi trikami, które poprawią Wasze umiejętności kucharskie i uproszczą życie.

JAK WYKLAROWAĆ MĘTNĄ ZUPĘ

Zupa gotowana w zbyt wysokiej temperaturze może  stać się zbyt mętna. Nie martw się tym. Wystarczy nieco białka i lodu żeby usunąć zmętnienie.

JAK ZROBIĆ BIAŁY SOS POMIDOROWY

Zaskocz swoich gości umiejętnością przyrządzenia białego sosu pomidorowego. Brzmi skomplikowanie? Nie, jeśli znasz odpowiednie triki!

ZRÓB MAKARON W ROBOCIE KUCHENNYM

Zrobienie własnoręcznie, domowego makaronu wydaje się trudne i czasochłonne? To prostsze niż myślisz. Spróbuj tworzyć własne pyszne domowe tagliatelle z pomocą robota kuchennego.

JAK ZROBIĆ JAJKA SADZONE

Do jajek sadzonych najlepiej użyć tych najbardziej świeżych. Nie wiesz jak sprawdzić świeżość jajek? Wystarczy do tego miska z wodą. Obejrzyjcie film z mistrzem kuchni Michelin, Andrejem Kugharem, który prezentuje jak siekać jajka!

JAK NIE PRZEGOTOWAĆ MAKARONU

Podczas gotowania makaronu, wystarczy kilka sekund nieuwagi, żeby wszystko wykipiało. Dowiedz się jak uniknąć bałaganu. Cała tajemnica tego, żeby makaron nie wykipial i nie przylegał później do patelni, leży w oleju. Obejrzyjcie film z mistrzem kuchni Michelin, Andrejem Kuharem.

Nasz szef kuchni Andrej Kuhar, właściciel 6 gwiazdek Michelin, będzie dopieszczał podniebienia gości swoimi wyjątkowymi specjałami na stoisku Gorenje podczas targów IFA 2016.