zamknij
...
1

IFA 2016

Dzień z Gorenje ma 25 godzin. Staramy się, aby proces projektowania i tworzenia produktów był maksymalnie uproszczony. A wszystko po to, aby nasi klienci otrzymali, to czego wszyscy oczekujemy. Czas.

Zachęcamy do odwiedzenia najważniejszych targów na świecie poświęconych elektronice użytkowej oraz sprzętowi AGD, czyli IFA' 16, które odbędą się w Berlinie w dniach 2–7 września. Odkryjcie z nami prostą stronę życia. Zapraszamy na wyjątkową podróż, w trakcie której przedstawimy nową generację zmywarek SmartFlex, stanowiących kolejny krok w ewolucji naszych produktów. Jednak ta podróż nie kończy się tutaj. Nowa linia produktów Ora-Їto oraz model lodówki Gorenje Retro VW, stworzony we współpracy z firmą Volkswagen, to tylko kilka z nowości prezentowanych w tym roku.

Czas na inspirację!

We współpracy z niemieckim producentem samochodów Volkswagen, na bazie projektu słynnego minibusa, stworzyliśmy specjalną linię popularnych lodówek retro, które z pewnością wzbudzą podziw i nostalgię. Utrzymają one jedzenie świeże i zdrowe przez dłuższy czas dzięki technologii IonGeneration NCQ. Świeże i ponadczasowe w środku i na zewnątrz. Teraz możesz zaparkować legendę w swojej kuchni.

Specjalna seria Gorenje Retro VW z rozpoznawalnym na całym świecie, dwukolorowym przodem z logo VW wygląda niemal identycznie jak przód legendarnego samochodu. Dostępne są one w kolorach niebieskim lub bordo w połączeniu z kolorem szampana oraz logo VW i chromowanymi elementami. Lodówka Gorenje Retro  VW będzie stylowym dodatkiem w każdym domu, bez względu na to, gdzie będzie zaparkowana.

Pamiętaj, aby odkryć ją na stoisku Gorenje IFA 2016, gdzie będzie na pewno jedną z gwiazd!

Andrej Kuhar urodził się w miejscowości Petanjci, w słoweńskim regionie Prekmurje. Po ukończeniu szkoły gastronomicznej w Radenci wyjechał do Niemiec, najpierw jako turysta, a potem – po rewolucji związanej z "nową kuchnią", zainicjowanej przez Paula Bovuse'a, postanowił zostać tam na stałe. W 1985 roku Andrej zdał egzamin mistrzowski IHK Frankfurt, a moment ten stał się ważnym kamieniem milowym w jego karierze kulinarnej. Pomimo tego, że jego umiejętności były już dobrze i szeroko znane, to osiągnięcie zwiększyło jego pewność siebie oraz pozwoliło mu na zostanie mentorem dla innych aspirujących kucharzy.

W trakcie swojej bogatej i wyjątkowej kariery Andrej otrzymał 6 gwiazdek Michelin w dwóch różnych restauracjach w Niemczech, jak również liczne nagrody i wyróżnienia. Po powrocie do Słowenii Andrej został szefem kuchni w Vila Bled, a następnie w restauracji Promenada Gourmet oraz Maxim. Obecnie jest szefem kuchni w należącej do Gorenje restauracji Vila Herberstein w Velenje w Słowenii.

Andrej jest zapalonym zwolennikiem lokalnie uprawianej żywności. Stale śledzi wszystkie nowatorskie trendy kulinarne, a jednocześnie nieprzerwanie ufa swojemu własnemu smakowi i instynktowi.

Firma Gorenje współpracuje z Andrejem w ramach opracowywania i testowania produktów. Razem przygotowaliśmy kolekcję niewielkich urządzeń kuchennych pod marką Chef's, które są adresowane do kucharzy-amatorów z pasją, którzy podczas gotowania chcą korzystać z produktów najwyższej jakości. Od kilku już lat Andrej jest także naszym partnerem podczas demonstracji na żywo dla gości stoiska firmy Gorenje podczas targów IFA w Berlinie.

CZAS NA DOGODZENIE SOBIE

We współpracy z Andrejem Kuharem, sławnym szefem kuchni i właścicielem 6 gwiazdek Michelin, opracowaliśmy serię przepisów, które oparte są na wyjątkowych i ekscytujących połączeniach składników. Każde danie ma swój unikalny charakter. Czas na wycieczkę w smaki z całego świata.

CZAS NA WYNALAZCZOŚĆ

Jak nie przypalić makaronu? Jak wyklarować mętną zupę? Jak zrobić domowej roboty makaron w robocie kuchennym? Gwiazda i mistrz kuchni Michelin, Andrej Kuhar podzieli się z Państwem swoimi trikami, które poprawią Wasze umiejętności kucharskie i uproszczą życie.