zamknij
...

Archiwum

Poniedziałek, 13. Kwiecień 2015

Gorenje i MINI razem w drodze

Gorenje i MINI razem w drodze
Dwie sławne marki świętowały swoją pasję do inteligentnych i inspirujących projektów, organizując wiele imprez dla miłośników samochodów. Przez cały kwiecień i maj jazdom próbnym nowego modelu MINI w wielu krajach Europy towarzyszyć będą imprezy kulinarne, podczas których zaprezentowano arcydzieła najlepszych szefów kuchni. Uwaga została również skierowana na urządzenia Gorenje, w szczególności na specjalną edycję lodówek Retro zainspirowanych MINI.

Świętowanie projektu najwyższej jakości

Współpraca pomiędzy markami MINI i Gorenje opiera się na podobnym rozumieniu jakości i wymagań użytkowników. Obie marki zwracają dużą uwagę na jakość projektu, promując jednocześnie wyjątkowe doznania użytkowników. Ponadto obie marki cieszą się światowym uznaniem, są dumne z długiej tradycji i kultywują podejścia innowacyjne. Wzajemna ekscytacja projektem znalazła przy tej okazji inspirację w stylu retro i narodziła się nowa gwiazda.

Jazdy próbne MINI, doświadczenie MAXI

Na zaproszenie MINI, Gorenje wzięło udział w imprezach zorganizowanych w związku z jazdami próbnymi, nowymi modelami MINI, które odbywały się w kwietniu i maju w salonach MINI w Austrii, Republice Czeskiej, Polsce i na Węgrzech. Wydarzenie zostało wzbogacone degustacjami kulinarnymi, znani szefowie kuchni korzystali z urządzeń najwyższej klasy – wygodnych urządzeń Gorenje o nowoczesnym. Wsparcie szefowi kuchni zapewniały: inteligentnej płyty IQcook, piekarnika Superior, pieca konwekcyjno-parowego i wyjątkowa lodówka Retro. Lodówka Retro Gorenje błyszczała w towarzystwie nowych urządzeń kuchennych Gorenje – tym razem w odsłonie MINI.