zamknij
...

Archiwum

Czwartek, 6. Listopad 2014, Ożarów Mazowiecki

Kolekcja lodówek Retro - od zwykłej chłodziarki do dzieła sztuki!

Kolekcja lodówek Retro - od zwykłej chłodziarki do dzieła sztuki!

Kolekcja chłodziarko-zamrażarek Gorenje Retro to niepowtarzalny styl, elegancja i design. Nowoczesna paleta kolorów lodówkach Gorenje daje każdemu możliwość wyrażenia własnego stylu życia. Lodówki Retro są ponadczasowe i dopasowują się do każdego wnętrza.

Styl, który wprowadza nostalgiczną atmosferę. Produkty Retro przypominają czasy dzieciństwa, kiedy życie było prostsze i zabawne.

Styl Retro jest prosty i funkcjonalny, a zarazem estetyczny i oryginalny. Niezwykle popularny wśród ludzi aglomeracji, gdzie żyje się szybko a wyposażenie mieszkania projektuje się zgodnie ze stylem życia.

Najbardziej rozpoznawalnym trendem obecnie jest trend kolorów. Najbardziej popularne kolory to pomarańczowy, żółty, zielony, których wykorzystanie już obserwujemy w wielu branżach.

Lodówki Gorenje Retro zostały po raz pierwszy wprowadzone na rynek w 1999 roku. Od tego czasu swoją unikalnością, estetyką i funkcjonalnością zyskały ogromną popularność.

Kilka lat temu, projektanci Gorenje postanowili zrobić niewielki lifting lodówki, odświeżając wygląd uchwytu. Również wnętrze lodówki zostało zmodernizowane i wyposażone w funkcjonalne rozwiązania, a klasa energetyczna A++ pozwala na dużą oszczędność energii.

Kolekcja lodówek Gorenje Retro dostępna jest w szerokiej palecie kolorów oraz w zróżnicowanych wysokościach.

WYBIERZ Z NAMI SWÓJ WŁASNY STYL!

Salon Firmowy Gorenje

Pełną ofertę kolorów oraz rozmiarów lodówek z kolekcji Retro można obejrzeć w naszym Salonie Firmowym w Ożarowie Mazowieckim. Zapraszamy!

Salon Firmowy otwarty w pon-pt
w godz. 08:00 - 18:00;

sobota w godz. 9:00-15:00

Tel: (22) 738 32 04, +48 512 701 088; +48 505 948 004

e-mail: salon@gorenje.pl