zamknij
...

Archiwum

Wtorek, 25. Czerwiec 2013, Ożarów Mazowiecki

Odkurzacze Gorenje dla czystszego i zdrowszego domu

Odkurzacze Gorenje dla czystszego i zdrowszego domu

Nowe odkurzacze z linii RoPower są skuteczne także w walce z bakteriami

W skład nowej linii Gorenje RoPower wchodzą trzy niezwykle efektywne odkurzacze (W Polsce dostępne modele VC2226 RPB i VC2223RPBK) wyposażone w ekskluzywne, specjalistyczne akcesoria. Oprócz nowoczesnego systemu filtracji HEPA odkurzacze oferują unikatowe wyposażenie w postaci szczotki UV Bacteria Buster, pozwalającej wyeliminować 99,9 % bakterii oraz praktyczną szczotkę do usuwania sierści zwierząt z kanap, sof i dywanów.
Nowe odkurzacze są niezrównane w walce z roztoczami, bakteriami i mikrobami, dlatego doskonale nadają się do utrzymywania czystości w pomieszczeniach użytkowanych przez osoby cierpiące na astmę i alergie. Pokocha je też każdy, kto pragnie żyć w zdrowszym i czystszym otoczeniu.

Szczotka UV - BACTERIA BUSTER rozprawi się z bakteriami

Model VC2226 RPB

Promieniowanie ultrafioletowe (UV) emitowane przez żarówkę UV umieszczoną na spodzie szczotki pozwala skutecznie eliminować wszelkie szkodliwe organizmy. Szczotka wytwarza ponadto specjalne drgania, które zwiększają efektywność odkurzania. Dzięki takiemu rozwiązaniu szczotka idealnie nadaje się do czyszczenia mebli wypoczynkowych i innych mebli tapicerowanych, a także materacy, poduszek, pluszowych zabawek, dywanów itp.

Szczotka do czyszczenia kanap z sierści zwierząt PET BRUSH oraz TURBOSZCZOTKA do czyszczenia dywanów

Model VC2223RPBK

Szczotka przeznaczona do czyszczenia sof i kanap zapewni skuteczną walkę z sierścią kotów i psów, a dzięki TURBOSZCZOTCE i pozostałym końcówkom twój dom będzie znowu dogłębnie oczyszczony i wolny od alergenów.