zamknij
...

Archiwum

Poniedziałek, 11. Marzec 2013

Oznaczenie VIP dla płyty indukcyjnej Gorenje

Oznaczenie VIP dla płyty indukcyjnej Gorenje
Płyta indukcyjna Gorenje IS641AC otrzymała w ramach niezależnego międzynarodowego konsumenckiego testu porównawczego płyt indukcyjnych wyjątkowo wysoką ocenę (4,3) i weszła tym samym do grona produktów rekomendowanych przez Zrzeszenie Konsumentów Słoweńskich (ZPS) jako dobry zakup. 

Przyspieszona moc grzania i wiele praktycznych funkcji

Główne zalety gotowania na indukcji to dwukrotnie większa szybkość w porównaniu z gotowaniem na gazie, a także ekonomiczność i wysokie bezpieczeństwo użytkowania. Nowa generacja płyt indukcyjnych Gorenje oferuje ponadto funkcję przyspieszonego grzania PowerBoost, która dodatkowo zwiększa wydajność płyty indukcyjnej i zarazem oszczędza czas. Wymienione właściwości płyt indukcyjnych sprawiają, że są one coraz częściej wybierane przez konsumentów.

Liczne praktyczne funkcje

Płyta indukcyjna IS641AC wyróżnia się wyjątkowo cichą pracą oraz szeregiem praktycznych funkcji, wśród których warto zwrócić szczególną uwagę na automatyczny system BoilControl. Działanie automatyki BoilControl polega na tym, że w początkowej fazie gotowania zwiększa ona maksymalnie moc płyty, aby jak najszybciej doprowadzić potrawę do wrzenia, po czym moc płyty jest automatycznie zmniejszana do zaprogramowanego poziomu. W ten sposób funkcja zapobiega wykipieniu oraz niepożądanemu długotrwałemu intensywnemu wrzeniu potrawy.

Niezawodna w przypadku najbardziej wymagających czynności kulinarnych

W przypadku procesów kulinarnych wyjątkowo zależnych od prawidłowej temperatury, takich jak topienie masła, czekolady lub miodu, niezwykle pomocna jest funkcja SoftMelt, która utrzymuje temperaturę grzania na stałym poziomie 42 °C. Płyta oferuje ponadto funkcję StayWarm, która pozwala podtrzymać optymalną temperaturę ugotowanych potraw - 70 °C. Dzięki temu potrawy zachowają smak i pozostaną ciepłe aż do momentu serwowania. Doskonała pomoc w twojej kuchni!