zamknij
...

Archiwum

Wtorek, 26. Luty 2013, Velenje, Słowenia/ Monachium, Niemcy

iChef+ uhonorowany w Niemczech nagrodą za design

iChef+ uhonorowany w Niemczech nagrodą za design

Piekarnik Gorenje premium iChef+ GO 896 X z wyjątkowym sensorowym sterowaniem dotykowym, wykorzystującym kolorowy wyświetlacz TFT, został nagrodzony w Niemczech specjalnym wyróżnieniem prestiżowej nagrody »German Design Award - Special Mention 2013«, przyznawanej przez German Design Council.

iChef+ - gwiazda wśród piekarników

Innowacyjny piekarnik iChef+, który doczekał się już wcześniej uznania jury międzynarodowej nagrody Red dot Design Award 2011, jest produktem marki Gorenje+. Korzystanie z piekarnika, które  dla niejednego  użytkownika stawiającego w kuchni pierwsze kroki może stanowić nie lada wyzwanie, stało się dzięki piekarnikowi iChef+ czystą przyjemnością. Obsługa piekarnika dostarcza takich przeżyć, jak zabawa elektronicznymi gadżetami.  Interaktywny kolorowy moduł oferuje szeroki wybór opcji oraz dostęp do wszystkich żądanych programów i funkcji. Po dotknięciu szklanego ekranu wyświetla się menu główne z dostępem do menu programów pieczenia: SIMPLEbake, AUTObake, MYbake, EXTRA, PRObake oraz do programu pieczenia metodą kolejnych kroków - STEPbake. STEPbake to jedyna w swoim rodzaju, opatentowana funkcja, która pozwala zaprogramować wstępnie nawet trzy fazy pieczenia różniące się od siebie doborem parametrów pieczenia. Piekarnik oferuje również wiele innych predefiniowanych programów i funkcji, takich jak szybkie nagrzewanie, rozmrażanie, podgrzewanie czy funkcja opóźnionego startu, które pozwalają użytkownikowi cieszyć się łatwym i wygodnym pieczeniem.

Specjalna konstrukcja wnętrza

Nagrodzony piekarnik wyróżnia się nie tylko innowacyjnym systemem sterowania i najnowocześniejszą technologią pieczenia, ale również specjalną, opatentowaną konstrukcją wnętrza HomeMADE , charakteryzującą się zaokrąglonym stropem i ściankami bocznymi. Dzięki takiemu rozwiązaniu konstrukcyjnemu piekarnik  pozwala osiągać rezultaty pieczenia porównywalne do tych, jakie umożliwia jedynie stary, dobry piec chlebowy.