zamknij
...

Archiwum

Wtorek, 29. Styczeń 2013

Kolekcja Gorenje Retro w nowych barwach

Kolekcja Gorenje Retro w nowych barwach

W nowej odsłonie kolorystycznej – ognistoczerwonej i śnieżnobiałej

Cieszące się od  dziesięcioleci niesłabnącą popularnością ulubione ”old timery” – kultowe  chłodziarki retro, które zostały przez Gorenje całkowicie zmodernizowane i wyposażone w nowoczesne rozwiązania technologiczne – teraz przyciągają wzrok nowymi barwami. Szeroka paleta kolorystyczna została wzbogacona o dwa nowe kolory:  ognistoczerwony i śnieżnobiały. Chłodziarki retro są  nie tylko piękne, lecz również wyjątkowo efektywne energetycznie (A++).

Paleta kolorystyczna linii retro wzbogacona o czerwień i biel

Bogatsza  paleta kolorystyczna kolekcji przyjaznych dla środowiska, energooszczędnych piękności retro pobudzi szczególnie zmysły współczesnych miłośników klasyki, wyznawców minimalizmu podkreślonego pojedynczymi egzemplarzami eleganckich mebli bądź dodatków, a także wizjonerów stawiających na doskonałą harmonię, których życiowym credo jest "im mniej, tym lepiej". To im przede wszystkim dedykujemy nowe modele z kolekcji Gorenje Retro w kolorach Fire Red i Snow White. Prosta, oczywista elegancja, pozbawiona jakichkolwiek zbędnych detali.

Kultowa chłodziarka Gorenje Retro – elegancka i wyrafinowana - w odcieniu bieli Snow White

Biel to kolor ludzi z bujną wyobraźnią. Biały kolor jest punktem wyjściowym dla wszelkich koncepcji modowych i jedyną konstantą w projektowaniu wnętrz; otwiera wszak możliwości niezliczonych kombinacji i pasuje do dowolnego stylu. Biel intensywnie odbija światło, co optycznie powiększa i otwiera przestrzeń. Biały kolor zawsze był i w przyszłości pozostanie tradycyjnym kolorem sprzętu kuchennego  ze względu na swoją wyjątkową elegancję.  Tak jak chłodziarki z kolekcji Gorenje Retro.

Kultowa chłodziarka Gorenje Retro – przekonująca i samowystarczalna - w odcieniu ognistej czerwieni Fire Red

Zaokrąglone linie nie umkną niczyjej uwadze, zwłaszcza zaś podkreślone zmysłową czerwienią. Jeśli przyjąć, że czerwień symbolizuje moc i energię, to uwodzicielska lodówka w odcieniu  Fire Red stanie się bezspornie najbardziej ekstrawaganckim elementem wyposażenia twojego domu. Dzięki swej intensywnej barwie nada kuchni swoisty charakter i wypełni przestrzeń energią.

Nowe rozwiązanie wnętrza i efektywność energetyczna A++

Pod znakomitym designem kryje się doskonała technologia, przyjazne dla użytkownika rozwiązania i energooszczędne działanie. Kultowe chłodziarki retro zaliczają się do oszczędnej klasy energetycznej A++. Oprócz znakomitej izolacji termicznej wszystkie modele wyposażone są w udoskonalone uszczelnienie drzwi, najnowocześniejsze elementy systemu chłodzącego oraz zaawansowaną regulację elektroniczną, która obniża zużycie energii elektrycznej do niezbędnego minimum.
Oprócz podstawowych funkcji modele te oferują również funkcję intensywnego zamrażania FastFreeze oraz funkcję szybkiego schładzania świeżych produktów SuperCool. Specjalna lampka sygnalizacyjna i alarm akustyczny ostrzegają w przypadku niepożądanego wzrostu temperatury we wnętrzu urządzenia.

Praktyczna profilowana półka na butelki

Bogato wyposażone wnętrze i innowacyjne, praktyczne rozwiązania zastosowane w modelach nowej generacji chłodziarek Gorenje umożliwiają optymalne wykorzystanie przestrzeni roboczej, a liczne nowe funkcje sprawiają, że przechowywane produkty dłużej zachowują wysoką jakość oraz naturalną barwę i aromat. Oprócz eleganckich szklanych półek uwagę zwraca również praktyczna profilowana półka na butelki, która umożliwia optymalne wykorzystanie przestrzeni roboczej chłodziarki. Lekkie nachylenie półki sprawia, że nawet otwarte butelki z napojami można bezpiecznie przechowywać we właściwej temperaturze. I cieszyć się sławą doskonałego gospodarza. 

Chłodziarki Gorenje Retro z wyboru

Kolekcja chłodziarek Gorenje Retro to nowa odsłona najdoskonalszej technologii, uwodząca nostalgiczną nutą retro. Zaokrąglone linie dynamicznego designu stanowią znak rozpoznawczy całej kolekcji, składającej się z doskonałych pod względem technologicznym, znakomicie zaprojektowanych, przyjaznych dla środowiska i energooszczędnych urządzeń, które dzięki nowej szacie kolorystycznej spełniają twoje marzenia o odmienności i doskonale pasują do twojego stylu życia.