zamknij
...

Archiwum

Sobota, 1. Wrzesień 2012

Ożywiony ruch na na stoisku targowym Gorenje

Ożywiony ruch na na stoisku targowym Gorenje

Targi elektroniki użytkowej i urządzeń gospodarstwa domowego IFA, podczas których Gorenje prezentuje swoje nowości i innowacje obok 1439 innych wystawców z całego świata, ruszyły pełną parą. Na stoisku Gorenje już w pierwszym dniu targów panował niezwykle ożywiony ruch. Duże zainteresowanie ze strony zwiedzających spodziewane jest również w następnych dniach targowych.

Mottem tegorocznej prezentacji Gorenje w Berlinie stało się hasło »Innowacje dla zdrowego stylu życia«. Zgodnie z jego duchem na stoisku prezentowane są:  nagrodzona nagrodą red dot rewolucyjna indukcyjna płyta do gotowania IQcook wyposażona w znakomitą technologię gotowania na parze , pierwsza suszarka do bielizny z technologią IonTech i funkcją antyalergiczną, nowa generacja pralek i suszarek z innowacyjną technologią SensorIQ oraz nowa generacja inteligentnych chłodziarek umożliwiających długotrwałe przechowywanie produktów żywnościowych z zachowaniem ich walorów odżywczo-smakowych.

IQcook, doskonała technologia gotowania na parze

Centralne miejsce wśród urządzeń prezentowanych na stoisku Gorenje w Berlinie zajmuje rewolucyjna płyta indukcyjna do gotowania IQcook wyposażona w doskonałą technologię gotowania na parze IQsteam, która całkowicie zmienia sposób gotowania i zgodnie ze światowymi trendami promuje zdrowe gotowanie. IQcook to pierwsza na świecie płyta do gotowania, która oferuje automatyczne tryby gotowania na parze, a jednocześnie zapewnia w pełni bezpieczne, zoptymalizowane pod względem zużycia energii i  czasu oraz w pełni kontrolowane gotowanie wspomagane przez inteligentne sensory IQ, które zapobiegają wykipieniu i przypaleniu zawartości naczynia.  Dostosowane do potrzeb użytkownika tryby gotowania IQsteam, IQboil, IQpro, IQfry i IQgrill dodatkowo ułatwiają przygotowanie wielu potraw. Teraz można gotować bez  najmniejszych obaw przed  wykipieniem lub  przypaleniem się potraw – nawet jeśli podczas gotowania nagle przeszkodzi nam coś nieprzewidzianego.  Rewolucyjna technologia IQcook, która została wyróżniona prestiżową nagrodą red dot design award 2012, jest w całości rezultatem własnych koncepcji designerskich i badawczo-rozwojowych Gorenje.

Na stoisku Gorenje przez cały czas trwa promocja zdrowego stylu życia poprzez prezentację gotowania na parze przy użyciu rewolucyjnej płyty IQcook oraz degustacje przyrządzonych w ten sposób potraw. O dobry nastrój odwiedzających stoisko troszczy się ponadto grupa pantomimiczna  teatru  IGEN w biało-czarnych strojach UltraWhite&PerfectBlack .

Nowości Gorenje będzie także w tym roku demonstrować gościom stoiska popularna niemiecka prezenterka radiowo-telewizyjna Britta Wiegand - oczywiście w towarzystwie sympatycznych mimów.