zamknij
...

Archiwum

Czwartek, 20. Wrzesień 2012

Lekkość bieli UltraWHITE

Lekkość bieli UltraWHITE

Biały glamour Faranduli dla Gorenje

Natchnieniem dla letniej kolekcji sukienek UltraWHITE  słoweńskiej marki Farandula stały się biel i miękkość będące znakiem rozpoznawczym  nowej generacji pralek i suszarek Gorenje.

Eteryczne, zwiewne sylwetki w modnych białych kreacjach na tle przemysłowych wnętrz wyrażają estetyczną symbiozę siły użytkowej funkcjonalności i zmysłowej lekkości białej tkaniny.  Sukienki są dziełem projektantek Mateji Krofl i Tinki Domjan z Faranduli, natomiast autorem sesji zdjęciowejw halach produkcyjnych Gorenje jest fotograf Gašper Domjan.

Doskonała pielęgnacja delikatnych białych tkanin

Według wszelkich modnych przykazań najdoskonalszą pielęgnację delikatnych tkanin zapewnią znakomite, przyjazne dla środowiska pralki i suszarki Gorenje, które dzięki swym właściwościom zaliczają się do najbardziej zaawansowanych i efektywnych urządzeń na rynku. Wśród technicznych nowinek charakteryzujących nową generację warto zwrócić uwagę na wyjątkowy program chroniący biel delikatnej bielizny UltraWHITE,  który jako jeden z pierwszych na rynku zapewnia idealną biel tkanin już w temperaturze 30 °C.

Doskonałą pielęgnację ubrań zapewnia też suszarka z przyjaznym programem GentleCARE umożliwiającym suszenie bielizny  w niższej temperaturze oraz wyjątkową technologią jonizacji IonTech, która dodatkowo pielęgnuje i wygładza włókna, dzięki czemu ubrania długo pozostają jak nowe. Jest  to również zgodne z filozofią "slow fashion" lansowaną przez markę odzieżową Farandula. 

Farandula – prezentacja marki

Farandula to słoweńska marka odzieżowa oferująca damskie ubrania 'ready-to-wear'. Firma została założona w 2009 roku przez dwie przedsiębiorcze projektantki: Mateję Krofl i Tinkę Domjan. Podstawą działania marki jest indywidualne spojrzenie na modę, projektowanie i kreatywność, artystyczne podejście do kwestii reklamy oraz sposobu funkcjonowania. Ponadczasowa subtelność kreacji Faranduli podkreśla kobiecość i stanowi dopełnienie nowoczesnej kobiety.  Jakość produktów Faranduli opiera się na wysokogatunkowych tkaninach, doskonałym kroju, precyzyjnie wykonanych detalach, mistrzowskim rękodziele i   ponadczasowości kolekcji. Lansując koncepcję "slow fashion" Farandula tworzy własną wizję ponadczasowej, etycznej mody i wprowadza projektowanie ubioru w Słowenii w zupełnie nowy wymiar.