zamknij
...

Archiwum

Czwartek, 30. Sierpień 2012, Berlin

Gorenje na targach IFA 2012

Gorenje na targach IFA 2012

Po sukcesach odniesionych podczas minionych edycji  targów IFA Gorenje również w tym roku zmierzy się w Berlinie z globalnymi trendami nowoczesnego  designu i technologii. W myśl hasła "Innowacja dla zdrowego życia"  światła jupiterów zostaną skierowane przede wszystkim na rewolucyjną płytę indukcyjną IQcook z unikalną technologią gotowania na parze, pierwszą na rynku suszarkę do bielizny z technologią IonTech o działaniu antyalergicznym, wybrane modele pralek i suszarek Gorenje nowej generacji z innowacyjną technologią SensorIQ oraz nową generację inteligentnych chłodziarko-zamrażarek umożliwiających długotrwałe przechowywanie produktów spożywczych z zachowaniem ich walorów odżywczo-smakowych. Podczas targów IFA 2012  zostaną również po raz pierwszy zaprezentowane nowe linie urządzeń wyposażonych w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i inteligentne funkcje stworzone z myślą o zapewnieniu lepszego i zdrowszego stylu życia.

Odkryj, ile inspiracji, piękna i komfortu mogą wnieść w twoją codzienność nowe, rewolucyjne koncepcje Gorenje . Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas targów Home Appliances@IFA w Berlinie w dniach 31 sierpnia – 5 września 2012r., hala 1.1, stoisko 201, w godzinach 10.00 – 18.00.

IQcook, rewolucyjna technologia gotowania na parze

Wśród prezentowanych w Berlinie nowinek Gorenje sztandarowym produktem jest rewolucyjna indukcyjna płyta kuchenna IQcook z unikalną technologią gotowania na parze, która całkowicie zmienia dotychczasowy sposób gotowania.

Gorenje IQcook jest pierwszą płytą indukcyjną na świecie, do której możesz mieć pełne zaufanie, ponieważ pozwala zawsze w porę zareagować i dostosować ustawienia w taki sposób, aby uniknąć wykipienia, przypalenia lub rozgotowania potrawy; co więcej, automatyczne tryby gotowania IQsteam, IQboil, IQpro, IQfry i IQgrill ułatwiają przygotowanie wielu potraw. Teraz podczas gotowania posiłku można do woli korzystać z wolnego czasu bez obawy, że w kuchni wydarzy się coś przykrego – z całą pewnością nic się nie przypali ani nie wykipi. Nagrodzona prestiżową międzynarodową nagrodą red dot design award 2012 rewolucyjna technologia IQcook jest wyłącznie produktem własnych badań rozwojowych i inwencji projektantów Gorenje.

Innowacje dla lepszego i zdrowszego życia

W myśl hasła “Innowacje dla zdrowego życia” większość nowych urządzeń gospodarstwa domowego Gorenje prezentowanych podczas tegorocznych targów IFA uosabia dążenie do lepszego i zdrowszego stylu życia. Prosty, ergonomiczny system sterowania oparty na inteligentnych układach elektronicznych i czujnikach sprawia, że urządzenia gospodarstwa domowego nie tylko ułatwiają życie, ale też odzwierciedlają nowy styl życia przejawiający się w potrzebie zdrowego gotowania, filozofii wellness, dążeniu do efektywnego wykorzystania energii i ochrony zasobów naturalnych.

Odkryj, ile inspiracji, piękna i komfortu mogą wnieść w twoją codzienność nowe, rewolucyjne koncepcje Gorenje . Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas targów Home Appliances@IFA w Berlinie w dniach 31 sierpnia – 5 września 2012r., hala 1.1, stoisko 201, w godzinach 10.00 – 18.00.