zamknij
...

Archiwum

Piątek, 31. Sierpień 2012, Berlin

Gorenje na światowej scenie IFA 2012

Gorenje na światowej scenie IFA 2012

Innowacje z Gorenje dla zdrowego stylu życia

Dziś w Berlinie rozpoczynają się największe na świecie targi elektroniki użytkowej i urządzeń gospodarstwa domowego IFA 2012.  Od kiedy IFA otworzyły swoje podwoje dla producentów sprzętu gospodarstwa domowego, Gorenje uczestniczy w nich już po raz piąty z rzędu i również w tym roku oczekuje wizyt wielu partnerów biznesowych z całego świata. Centralne miejsce tegorocznej prezentacji Gorenje, której patronuje hasło “Innowacje dla zdrowego stylu życia”,  zajmują: uhonorowana nagrodą red dot rewolucyjna indukcyjna płyta do gotowania IQcook oferująca doskonałą technologię gotowania na parze, pierwsza na świecie suszarka do bielizny z technologią IonTech i funkcją antyalergiczną, nowa generacja pralek i suszarek z innowacyjną technologią SensorIQ oraz nowa generacja inteligentnych chłodziarek umożliwiająca długotrwałe przechowywanie produktów żywnościowych z zachowaniem ich walorów odżywczo-smakowych.

Gorenje wybrało targi  IFA na miejsce premierowego pokazu nowych linii urządzeń, które wyposażono w innowacyjne właściwości i inteligentne funkcje umożliwiające użytkownikom prowadzenie lepszego i zdrowszego trybu życia, zgodnie z lansowanym w ostatnim czasie na całym świecie trendem.  Oprócz innowacyjnych technologii produkty te cechuje wyjątkowe wzornictwo, łatwa obsługa, wysoka efektywność pod względem zużycia wody i energii oraz przyjazne dla środowiska działanie.

Franjo Bobinac, Prezes Zarządu Gorenje: "Targi IFA to bez wątpienia najważniejsze wydarzenie w naszej branży, gromadzące wszystkich najważniejszych graczy. Udział w targach stwarza doskonałą okazję do zawarcia nowych umów i wzmocnienia pozycji marki Gorenje. Jestem przekonany, że również w tym roku wiele nowych i  innowacyjnych produktów Gorenje stworzonych z myślą o zdrowym i wygodnym życiu zyska zainteresowanie i przychylność naszych partnerów biznesowych oraz zachwyci użytkowników."

IQcook – znakomita technologia gotowania na parze

Gorenje IQcook jest pierwszą płytą indukcyjną na świecie, której można w pełni  zaufać. Gwarantuje ona całkowicie bezpieczne, zoptymalizowane pod względem zużycia energii i czasu oraz w pełni kontrolowane gotowanie wspomagane przez inteligentne sensory IQ, które zapobiegają wykipieniu i przypaleniu. Płyta oferuje również dostosowane do potrzeb użytkownika  automatyczne tryby gotowania IQsteam, IQboil, IQpro, IQfry i IQgrill, które dodatkowo ułatwiają przygotowanie wielu potraw. Teraz można gotować bez najmniejszych obaw - nawet jeśli podczas gotowania zdarzy się coś nieprzewidzianego,  potrawa z całą pewnością nie przypali się ani nie wykipi. Nagrodzona prestiżową międzynarodową nagrodą red dot design award 2012 rewolucyjna technologia IQcook powstała wyłącznie w oparciu o własne badania rozwojowe i inwencję projektantów Gorenje.

Innowacje dla lepszego i zdrowszego życia

Coraz więcej innowacji i koncepcji rozwojowych realizowanych w Gorenje powstaje z myślą o zdrowiu i dobrym samopoczuciu użytkowników, którzy – jak pokazują światowe tendencje –troszczą się nie tylko  o środowisko naturalne, ale coraz większą wagę przywiązują także do zdrowego trybu życia. Dlatego prezentowane na targach IFA nowe urządzenia dla domu  Gorenje cechuje nie tylko łatwość obsługi, ale też coraz bardziej zaawansowana automatyzacja procesów. Oferują one również rozwiązania, które możliwie najlepiej chronią nasze zdrowie oraz umożliwiają przyjemne i komfortowe życie.

Przekonajcie się sami, jak rewolucyjne nowości Gorenje potrafią zmienić codzienność na lepszą i uczynić każdy dzień łatwiejszym i zdrowszym. Zapraszamy do odwiedzenia Gorenje na wystawie Home Appliances@IFA w Berlinie, stoisko 201, Hala 1.1, przez cały czas trwania targów w godzinach od 10.00 do 18.00.