zamknij
...

Archiwum

Wtorek, 13. Marzec 2012

Chłodziarko-zamrażarka z kolekcji Gorenje Retro laureatką prestiżowej nagrody Plus X

Chłodziarko-zamrażarka z kolekcji Gorenje Retro laureatką prestiżowej nagrody Plus X

Chłodziarko-zamrażarka Gorenje Retro RF603010OCH zdobyła nagrodę Plus X za wysoką jakość, znakomity design i ekologiczny sposób działania. Wyjątkowe właściwości oraz wysoką efektywność energetyczną pochodzącej z kolekcji Gorenje Retro kultowej chłodziarki o barwie gorzkiej czekolady dostrzegło i nagrodziło międzynarodowe jury nagrody Plus X Award, złożone ze 130 przedstawicieli przemysłu i mediów z 32 krajów.

Chłodziarko-zamrażarkę wyróżnia znakomita jakość, dynamiczna stylistyka i wysoka efektywność energetyczna. Utrzymana w stylistyce retro, elegancka dwudrzwiowa chłodziarka o wysokości 174 cm zużywa rocznie 141 kWh energii, co zalicza ją do klasy energetycznej A+++, a tym samym do ścisłej czołówki najbardziej energooszczędnych urządzeń. Chłodziarko-zamrażarka oferuje możliwość prawo- i lewostronnego otwierania drzwi; dostępna jest również w kolorach czerwonym i czarnym oraz w wyjątkowych odcieniach kawy z mlekiem i szampana.

Chłodziarko-zamrażarka oferuje wygodne i efektywne przechowywanie produktów, co umożliwiają regulowane szklane półki, duża szuflada na owoce i warzywa, stelaż na butelki oraz duża, dzielona półka na większe butelki. Optymalne rozprowadzenie temperatury we wnętrzu komory chłodziarki zapewnia specjalny system wentylacji. Warto również nadmienić, że komora chłodzenia nagrodzonej chłodziarko-zamrażarki Gorenje  wyposażona jest w funkcję SuperCool, pozwalającą schładzać duże ilości świeżych produktów, np. zakupionych podczas tygodniowych zakupów, zaś komora zamrażarki posiada funkcję szybkiego zamrażania FastFreeze.

Nagrody Plus X przyznawane są innowacyjnym produktom z dziedziny technologii i sportu oraz tzw. produktom lifestyle'owym. Znak Plus X umieszczony na nagrodzonych produktach jest potwierdzeniem ich wyjątkowych walorów i często ma kluczowe znaczenie podczas podejmowania decyzji o zakupie.