zamknij
...

Archiwum

Środa, 21. Grudzień 2011

Uwaga, nadchodzi MyMaid trio!

Uwaga, nadchodzi MyMaid trio!

2 w 1 – elegancki, pionowy odkurzacz ręczny

Bezkablowy odkurzacz na baterie

Odkurzacze MyMaid marki Gorenje wyróżniają się nie tylko szybkością i efektywnością działania, ale również nowoczesnym, zbliżonym do aerodynamicznego kształtem i atrakcyjnymi kolorami. W sprzedaży w Polsce dostępny jest model w kolorze srebrnym. MyMaid to dwa odkurzacze w jednym!

Urządzenie może być używane jako odkurzacz ręczny lub jako klasyczny odkurzacz pionowy z eleganckim, ergonomicznie wyprofilowanym uchwytem. Urządzenie gwarantuje 20 minut intensywnej pracy bez podłączenia do sieci elektrycznej i bez dodatkowego ładowania. W trybie pracy pionowej odkurzacz pomoże utrzymać w czystości podłogę, zaś używany jako odkurzacz ręczny (który wystarczy wyjąć z obudowy) wprost idealnie nadaje się do czyszczenia blatów kuchennych, mebli i zestawów wypoczynkowych. Filtr HEPA gwarantuje skuteczną, wielostopniową filtrację powietrza.

Zasilany bateriami bezkablowy odkurzacz MyMaid pozwoli wam uwolnić się od konieczności dostępu do gniazdek, a przede wszystkim uwolni was od niesfornego kabla stale plączącego się pod nogami.