zamknij
...

Archiwum

Czwartek, 17. Listopad 2011, Velenje

Nagroda Plus X za piekarnik z innowacyjnym sterowaniem iChef+

Nagroda Plus X za piekarnik z innowacyjnym sterowaniem iChef+

Piekarnik Gorenje+ z innowacyjnym modułem sterującym został uhonorowany nagrodą Plus X Award za najlepszy produkt roku

Piekarnik z innowacyjnym sterowaniem iChef+ zdobył podczas edycji Plus X Award 2011 w Niemczech dwie prestiżowe nagrody: nagrodę Plus X za innowacyjność, wysoką jakość, doskonały design i łatwą obsługę oraz został uznany za najlepszy produkt roku w kategorii piekarników.

Piekarnik Gorenje+ z innowacyjnym modułem sterowania iChef+

Piekarnik z linii Gorenje+ z innowacyjnym sterowaniem  iChef+ zdobył w 2011 roku honorowe wyróżnienie międzynarodowej nagrody Red Dot Design Awards za elektroniczny moduł sterujący, a także słoweńską nagrodę za design  Oblikovanje leta  ("Design Roku"). Teraz piekarnik zdobył również uznanie jury prestiżowej międzynarodowej nagrody Plus X Award. Innowacyjny elektroniczny moduł sterujący iChef+, który jest najbardziej zaawansowanym wśród dostępnych dotychczas na ryku systemów sterowania dotykowego piekarników, otrzymał nagrodę Plus X za innowacyjność, wysoką jakość, perfekcyjny design i łatwą obsługę, natomiast wyposażony w innowacyjne sterowanie piekarnik Gorenje+ uznany został za najlepszy produkt roku w kategorii piekarników.

Jury wybrało piekarnik pod wrażeniem innowacyjnego modułu sterującego, który podczas używania piekarnika dostarcza użytkownikowi  podobnych doznań, jak podczas korzystania z ulubionych gadżetów elektronicznych. Za pośrednictwem kolorowego dotykowego ekranu użytkownik wchodzi do głównego menu, po czym - dotykając wyświetlających się w logicznej kolejności kolorowych obrazów - dokonuje wyboru żądanych programów i funkcji pieczenia. Jury przekonał również innowacyjny, zaokrąglony kształt wnętrza piekarnika HomeMADE (zapewniający w połączeniu z regulacją poziomu grzałek  doskonałe rezultaty pieczenia i efektywność energetyczną klasy A-20%), a także duża pojemność piekarnika (65 l), duża powierzchnia pieczenia (o szerokości 46 cm) i liczne użyteczne funkcje.

O nagrodzie Plus X Award

Plus X Award uznawany jest za największy konkurs w dziedzinie technologii, sportów i produktów lifestylowych na świecie. W skład jury nagrody Plus x Award™ wchodzą cieszący się najwyższym uznaniem przedstawiciele różnych gałęzi przemysłu i mediów z całej Europy.  Aby ubiegać się o nagrodę, produkt musi zostać uznany za najlepszy w swojej grupie produktowej na rynku europejskim przynajmniej w jednej z kategorii konkursowych, jakimi są: Innowacja, Design, Wysoka Jakość, Przyjazność dla Użytkownika, Ekologia, Funkcjonalność i Ergonomia. Umieszczony na produkcie symbol nagrody Plus X AwardTM w postaci rozpoznawalnego znaku "+x" informuje nabywcę o wysokiej jakości marki towarowej.
Nowa marka Gorenje+ to szeroki wybór doskonałej jakości urządzeń do gotowania, pieczenia, chłodzenia i zmywania, które łączy jednolita koncepcja, funkcjonalność i design. Urządzenia opatrzone tym znakiem towarowym adresowane są do bardziej wymagających klientów, którzy dokonują zakupów sprzętu w salonach kuchennych lub wyspecjalizowanych studiach posiadających wyłączność na sprzedaż sprzętu marki Gorenje+.