zamknij
...

Archiwum

Środa, 5. Październik 2011

CHEF w kuchni

CHEF w kuchni

Kucharskie spotkania w salonie Gorenje w Limbuszu

We współpracy z dziennikiem Večer i niektórymi partnerami będziemy raz w miesiącu organizować w Salonie sprzedażowo-wystawowym Gorenje w Limbuszu spotkania kucharskie z wylosowanymi czytelniczkami i czytelnikami dodatku Kvadrati. Pierwsze spotkanie odbędzie się 13 października o godzinie 18.00 w całkowicie wyposażonej kuchni w odnowionym salonie Gorenje. Razem z nami będzie gotować mistrz kuchni restauracji Rožmarin - Tomi Gregorinčič.

Korzystając z rad naszego mistrza kuchni oraz – a jakże – najnowocześniejszego sprzętu i urządzeń gospodarstwa domowego Gorenje, będziemy przyrządzać smakowite potrawy na co  dzień i na wielkie okazje. Nasze pierwsze kuchenne wyzwanie to OBIAD W 15 MINUT. Któż nie chciałby poznać dobrego przepisu na błyskawiczny, a do tego smaczny i zdrowy posiłek?

Zgłoszenie udziału jest bardzo proste, przyda się tylko trochę szczęścia podczas losowania! Wypełnij kupon uczestnictwa, który znajdziesz na stronach dodatku Kvadrati i wyślij pod adres: Salon Gorenje, Limbuška cesta 2, 2000 Maribor, z dopiskiem »CHEF w kuchni«. Każdego miesiąca nazwiska wylosowanych czytelniczek i czytelników ogłosimy przed planowanym spotkaniem w dodatku  Kvadrati oraz na naszych stronach internetowych, zaś wrażeniami ze wspólnego gotowania podzielimy się z wami w reportażach, które będą się ukazywać po każdym spotkaniu.