zamknij
...

Archiwum

Poniedziałek, 5. Wrzesień 2011, Berlin, Niemcy

Gorąca atmosfera na targach IFA w Berlinie

Gorąca atmosfera na targach IFA w Berlinie

Targi elektroniki użytkowej i sprzętu gospodarstwa domowego ruszyły pełną parą; dzisiaj i jutro organizatorzy zapowiadają apogeum odwiedzin. Również stoisko wystawowe Gorenje cieszy się od chwili otwarcia niesłabnącym zainteresowaniem. Gorenje gościło dotychczas wielu partnerów biznesowych z całego świata, sporej liczby gości spodziewa się również jutro.

Targi IFA to w branży sprzętu gospodarstwa domowego wydarzenie roku daleko wykraczające poza granice Niemiec i Europy. Z perspektywy pierwszych dni targów można już powiedzieć, że tegoroczna prezentacja Gorenje w Berlinie będzie rekordowa, i to zarówno  pod względem wystawianych nowinek, wśród których na czoło wysuwa się nowa generacja pralek i suszarek oraz innowacyjne elektroniczne moduły sterowania upraszczające obsługę urządzeń i ułatwiające czynności domowe, jak i z punktu widzenia samej prezentacji, która została bardzo ciepło przyjęta przez szerokie rzesze odwiedzających.

O miłą atmosferę na stoisku Gorenje zadbano przygotowując bogaty program i oryginalne prezentacje poszczególnych urządzeń i linii. Również w tym roku nowinki Gorenje będzie demonstrować gościom stoiska popularna niemiecka prezenterka radiowa i telewizyjna Britta Wiegand.

W symfonii w bieli zabłysnęła natomiast tancerka Mojca Majcen z Teatru Tańca IGEN, która wystąpiła w olśniewająco białej kreacji baletowej zaprojektowanej specjalnie na tę okazję przez znaną słoweńską projektantkę Urškę Drofenik. Warto dodać, że o zniewalającą biel i miękkość sukienki potrafią doskonale zadbać pralki i suszarki Gorenje wyposażone w innowacyjną technologię SensorIQ, prezentowane premierowo na targach IFA.

Nowa inteligentna technologia prania opracowana w Gorenje

Gorenje szczególnie wyeksponowało na targach nową generację pralek i suszarek, wyróżniających się inteligentną technologią sensorową SensorIQ, która automatycznie dostosowuje parametry prania i suszenia, w istotny sposób podnosząc sprawność energetyczną urządzeń. Doskonała technologia SensoCARE uwzględnia różne potrzeby współczesnego użytkownika i zapewnia najwyższą dbałość o tkaniny. Wyjątkowy program prania delikatnej białej bielizny UltraWHITE, będący rezultatem myśli technicznej i doświadczenia inżynierów Gorenje, zapewnia idealną, olśniewającą biel już w temperaturze 30 °C. Mówiąc o nowej generacji suszarek należy przede wszystkim wspomnieć o energooszczędnych modelach suszarek kondensacyjnych wyposażonych w pompę ciepła, które dzięki opatentowanej technologii suszenia TwinAir oraz unikatowej technologii efektywnego wygładzania włókien IonTech zapewniają wyjątkową miękkość i efekt pielęgnacyjny UltraSOFT. Dzięki tym wszystkim cechom nowe pralki i suszarki Gorenje plasują się wśród najdoskonalszych spośród dostępnych na rynku urządzeń, a ich działanie ma na celu przede wszystkim dbałość o tkaniny.