zamknij
...

Archiwum

Piątek, 4. Luty 2011

iChef+: rewolucyjne sterowanie dotykowe piekarnika

iChef+: rewolucyjne sterowanie dotykowe piekarnika

Premierowa prezentacja na targach LivingKitchen 2011

Na targi LivingKitchen 2011 Gorenje przygotowało premierową prezentację nowej marki towarowej Gorenje+, którą sygnowane są m.in. pierwsze na rynku piekarniki z wyjątkowym elektronicznym modułem programowania iChef+ i  dużym kolorowym wyświetlaczem. Światowej klasy innowacja iChef+, która umożliwia prosty wybór funkcji poprzez przesuwanie palcem po ekranie, jest najnowocześniejszym z dostępnych dotychczas na rynku systemów sterowania piekarników i dlatego też został on zastrzeżony patentem. Pierwsze piekarniki Gorenje+ z rewolucyjnym modułem  iChef+ będą już wiosną dostępne na europejskich rynkach.

iChef+ to nowy plus - za większą przyjemność gotowania i zawsze doskonały efekt kulinarny – dzięki logicznej sekwencji dotknięć kolorowych obrazów i ikon! Kompleksowa innowacja, która przekłada się niezwykle prostą obsługę i atrakcyjną formę. Sterowanie piekarnikiem staje się czystą przyjemnością, która przypomina interaktywne doświadczenia dostępne dotychczas tylko dzięki elektronice rozrywkowej. Prosto, logicznie, interaktywnie. Dotyk za dotykiem. Obraz za obrazem.

Menu główne: PLUS za dostęp do wszystkich programów i funkcji

W widoku podstawowym na ekranie widoczna jest tylko data i godzina. Dotknięcie palcem sprawia, że na ekranie (bezpiecznie schowanym za szklaną szybą) wyświetla się najpierw menu główne, z poziomu którego można ustawić czas, datę i język – do wyboru dostępnych jest 30 wersji językowych. Menu główne otwiera dostęp do menu programów pieczenia: od SIMPLEbake, AUTObake, MYbake, EXTRA, PRObake do STEPbake, wyjątkowej, opatentowanej funkcji, za pomocą której możesz wcześniej zaprogramować od jednej do  trzech różnych faz pieczenia charakteryzujących się odmiennymi, całkowicie dostosowanymi do własnych potrzeb ustawieniami trybu grzania, temperatury i czasu trwania pieczenia. Pieczenie metodą "krok po kroku" z użyciem programu STEPbake oznacza prawdziwą rewolucję w zakresie łatwego zarządzania programami zdefiniowanymi przez użytkownika. 

SIMPLEbake: PLUS za najłatwiejszy sposób przygotowania twojej ulubionej potrawy

Jeśli w menu głównym wybierzesz opcję SIMPLEbake, na interaktywnym wyświetlaczu ukaże się 9 fotografii potraw najczęściej przygotowywanych w piekarniku. Wybierz tę, którą zamierzasz przyrządzić, oceń masę, naciśnij ikonę START – i już! Automatyczny program pieczenia doskonale wie, jaka powinna być właściwa temperatura, na jakiej wysokości powinna znajdować się brytfanna i po jakim czasie potrawa będzie gotowa. Dzięki programowi SIMPLEbake pieczenie w piekarniku jest naprawdę proste.

AUTObake: PLUS za zachwycający wybór 65 automatycznych receptur potraw

Program SIMPLEbake oferuje dziewięć kategorii potraw najczęściej przygotowywanych w piekarniku, natomiast program AUTObake pozwala wybierać spośród 65 automatycznych receptur potraw, wzbogaconych fotografiami i sprawdzonych przez kucharzy oraz specjalistów żywienia. Programy te z całą pewnością zachwycą wszystkich, którzy dotychczas z rezerwą odnosili się do sterowania elektronicznego, bowiem iChef+ pomaga osiągnąć doskonałe rezultaty kulinarne tym, którzy kochają współczesną kuchnię, ale nie chcą zgłębiać tajników kucharskich procedur – nawet całkowitym debiutantom.

PRObake: PLUS dla mistrzów, którzy stawiają na pełną kontrolę

Programy PRObake oraz STEPbake to na rynku innowacja jedyna w swoim rodzaju. Kombinacja tych dwóch programów pozwala na doświadczenie pełni kulinarnego przeżycia. Opcje wyboru PRObake pozostawiają kucharzowi pełną swobodę tworzenia, ale jednocześnie zwiększają niezawodność i dokładność wszystkich przeprowadzanych czynności. Jeśli chcesz, możesz wybrać tradycyjny sposób pieczenia. Innowacyjny wyświetlacz oferuje ci więcej – możesz piec metodą kolejnych kroków!

STEPbake: PLUS za pieczenie metodą dokładnie zdefiniowanych faz

Zastrzeżony patentem, jedyny na rynku rewolucyjny program STEPbake pozwala zaprogramować pieczenie jako sekwencję następujących po sobie "krok po kroku" faz. W każdym procesie pieczenia program pozwala zdefiniować do trzech różnych, dowolnie zaprogramowanych faz! W ten sposób możesz np. zaprogramować rozpoczęcie pieczenia w niskiej temperaturze, następnie fazę pieczenia w wyższej temperaturze, a na końcu w umiarkowanej temperaturze; na początku pieczenia mogą działać wszystkie grzałki, a później tylko niektóre. Indywidualny dobór grzałek, temperatury oraz czasu pieczenia pozwala na przygotowanie potraw według własnych upodobań i smaku. Kiedy potrawa będzie gotowa, Twój ulubiony kucharz iChef+ pożyczy Ci dobrego apetytu. To prawdziwa rewolucja w dziedzinie łatwego programowania.

MYbake: Plus za możliwość powtarzania najbardziej udanych kombinacji

Program MYbake gwarantuje, że potrawa, która została raz przygotowana dokładnie według twoich upodobań, będzie w przyszłości zawsze smakować tak samo dzięki możliwości precyzyjnego powtórzenia wszystkich parametrów i całego procesu pieczenia. Wprowadzając do pamięci urządzenia własne kombinacje parametrów możesz stworzyć bibliotekę kucharską z gotowymi recepturami nawet dla 120 potraw. Program pamięci oferuje 10 kategorii; w każdej z nich możesz zapamiętać 15 potraw wraz ze wszystkimi ustawieniami parametrów pieczenia. Kiedy znów nabierzesz chęci na konkretną potrawę, program pieczenia możesz łatwo przywołać z pamięci piekarnika.

Programy EXTRA: Plus za właściwą pomoc we właściwym czasie

Warto wspomnieć jeszcze o programie EXTRA, który obejmuje takie funkcje, jak Cleaning+ (czyszczenie), Defrost+ (rozmrażanie), Probe+ (korzystanie z sondy do pieczenia mięsa), a także o różnych, alternatywnych opcjach, jak np. Preheat+ (wstępne nagrzewanie), Warming+ (podtrzymywanie temperatury przygotowanej potrawy) lub Serving+ (podgrzewanie talerzy).

Znak towarowy ekskluzywnych urządzeń Gorenje+ opiera się na koncepcji rozwoju szerokiej gamy najwyższej jakości urządzeń gospodarstwa domowego do gotowania, pieczenia, chłodzenia i zmywania, zaprojektowanych na bazie jednolitych założeń koncepcyjnych, funkcjonalnych i wzorniczych. Urządzenia Gorenje+ adresowane są do bardziej wymagających klientów dokonujących zakupów u specjalistów zajmujących się wyposażeniem kuchni lub w salonach kuchennych – jedynych miejscach, gdzie marka Gorenje+ będzie dostępna w sprzedaży.