zamknij
...

Archiwum

Poniedziałek, 17. Styczeń 2011, Velenje/Kolonia

Gorenje na targach LivingKitchen 2011 w Kolonii

Gorenje na targach LivingKitchen 2011 w Kolonii

Premiera ekskluzywnych urządzeń Gorenje+ z unikatowym modułem sterowania piekarnika iChef+

Franjo Bobinac, Prezes Zarządu Gorenje: "Razwój nowych produktów to jeden z motorów wzrostu potencjału biznesowego przedsiębiorstwa Gorenje. Tym razem najnowsze efekty naszych prac rozwojowych zaprezentujemy premierowo podczas targów w Kolonii, zaliczanych obok targów w Mediolanie i Berlinie do najważniejszych imprez wystawienniczych w naszej branży. Ku naszemu wielkiemu zadowoleniu targi te są okazją, aby naszym partnerom biznesowym oraz szerokiej publiczności po raz pierwszy zaprezentować nasz nowy znak towarowy Gorenje+, wprowadzony z myślą o dystrybucji za pośrednictwem studiów kuchennych. Mając do dyspozycji rozbudowany portfel znaków towarowych oraz innowacyjne produkty będziemy mogli dodatkowo zwiększyć sprzedaż pod własnymi znakami towarowymi."

Największą atrakcją prezentacji Gorenje na targach LivingKitchen 2011 był premierowy pokaz ekskluzywnych urządzeń gospodarstwa domowego Gorenje+, adresowanych do bardziej wymagających klientów, które będzie można zakupić wyłącznie w studiach kuchennych. Podstawą partnerskiej współpracy z wybranymi studiami kuchennymi jest silna sieć dystrybucyjna Gorenje, obejmująca ponad 70 państw na całym świecie. To właśnie szerokie kontakty doświadczonych specjalistów Gorenje będących autorami wielu nagrodzonych innowacji oraz doskonała, przyjazna dla użytkownika technologia i atrakcyjny design stworzyły fundamenty dla nowego znaku towarowego Gorenje+.

Narodziny ekskluzywnej marki Gorenje+ związane są z koncepcją rozwoju szerokiej gamy najwyższej jakości urządzeń gospodarstwa domowego do gotowania, pieczenia, chłodzenia i zmywania, zaprojektowanych na bazie jednolitych założeń koncepcyjnych, funkcjonalnych i wzorniczych. Urządzenia te wyróżnia szereg zaawansowanych technicznie właściwości, z których wiele to innowacje na najwyższym światowym poziomie. Gorenje+ oferuje pierwsze na świecie piekarniki wyposażone w unikatowy, elektroniczny moduł sterowania iChef+ z dużym, kolorowym wyświetlaczem, który umożliwia wybór żądanych funkcji poprzez przesuwanie palcem bezpośrednio po ekranie. Ta rewolucyjna technologia wykorzystująca najbardziej wydajny z występujących dotychczas na rynku komputerowych systemów sterowania piekarników zapewnia doskonałe rezultaty pieczenia. Dzięki modułowi iChef+ sterowanie piekarnikiem to czysta przyjemność przywodząca na myśl najbardziej ekscytujące doświadczenia z elektroniką rozrywkową. Jako światowa innowacja moduł iChef+ został przez Gorenje zastrzeżony patentem.

Obok nowości Gorenje i premierowej marki Gorenje+ na stoisku w hali nr 5 znajdowały się również wybrane urządzenia marki Atag, jednej z wiodących designerskich marek zachodnioeuropejskich, która od 2008 roku wchodzi w skład Grupy Gorenje.

Obecność na targach LivingKitchen - nowej, odbywającej się co dwa lata międzynarodowej imprezie poświęconej wyposażeniu kuchni - jest dowodem na to, że Gorenje konsekwentnie buduje swój wizerunek producenta designerskich urządzeń dla domu wyróżniających się nowatorskimi, zaawansowanymi pod względem technologicznym właściwościami, który wytycza nowe kierunki w branży. Organizatorzy promują targi LivingKitchen jako zagłębie nowych pomysłów, nowinek i innowacji adresowanych zarówno do studiów kuchennych i fachowców z branży, jak i do miłośników gotowania, smakoszy, a także entuzjastów technologii i wzornictwa. Również Gorenje, spodziewając się na swoim stoisku licznych gości i partnerów biznesowych z całego świata, przygotowało szereg świeżych, innowacyjnych pomysłów oraz nowych odsłon swoich produktów.

Gorenje, jeden z wiodących europejskich producentów urządzeń gospodarstwa domowego, już od ponad 60 lat oferuje produkty łączące w sobie inteligentną technologię, doskonałe wzornictwo, troskę o środowisko naturalne oraz zadowolenie użytkowników, wyznaczając w ten sposób wciąż nowe standardy jakości i oczekiwania klientów. Liczne prestiżowe międzynarodowe nagrody, w tym m.in. Red Dot Design Award, Plus X AwardTM, Grüner Stecker, Get Connected Product of the Year Award, Product Innovation Award, Trusted Brand, Superbrands, Icograda Excellence Design Award, ICSID Excellence Design Award, Innovation of the Year, potwierdzają wysoką jakość produktów Gorenje oraz umacniają pozycję marki i firmy.