zamknij
...

Archiwum

Czwartek, 2. Grudzień 2010, Velenje

Nowa wielofunkcyjna maszynka do mielenia

Nowa wielofunkcyjna maszynka do mielenia

Od mielonego mięsa do naturalnego soku z pomidorów

Ogródki pełne są teraz świeżych warzyw, które aż proszą się, by trafić na półki naszych spiżarni. Wiemy, że trudno o coś równie zdrowego i smacznego, niż jedzenie przygotowane domowym sposobem z własnych produktów. Przygotowanie ulubionego sosu pomidorowego będzie teraz szybkie i łatwe dzięki wyciskarce do pomidorów, którą znajdziesz w komplecie akcesoriów nowego modelu wielofunkcyjnej maszynki Gorenje do mielenia, szatkowania i wyciskania.

Nowa wielofunkcyjna maszynka do mielenia MG 2000 TJW produkcji Gorenje, wyposażona  w silnik o maksymalnej mocy 2000 W, elektroniczne sterowanie oraz komplet 12 różnych nasadek odpowiednich do zmywania w zmywarce, jest naprawdę wszechstronnym urządzeniem. Praktyczne nasadki do szatkowania umożliwiają nie tylko siekanie różnego rodzaju warzyw, ale nawet sera i orzechów, zaś osiem nasadek do mielenia mięsa oraz robienia kiełbas i salami sprawi, że również tej zimy nasze spiżarnie wypełnią smakowite zapachy.

W naszych domach nie powinno też zabraknąć aromatu świeżo pieczonych, pysznych keksów. Dodatkowe akcesoria umożliwiają przygotowanie czterech różnych rodzajów keksów. Dodajmy jeszcze tylko, że maszynka wyposażona jest również w wykonany ze stali nierdzewnej, zaawansowany technologicznie dwustronny nóż do mielenia mięsa, który charakteryzuje się znacznie większą skutecznością siekania.