zamknij
...

Archiwum

Czwartek, 10. Czerwiec 2010, Velenje

Zwycięska moc pary

Zwycięska moc pary

Czyścik parowy Gorenje SC 1800 R

Dzięki czyścikowi parowemu Gorenje SC 1800 R sobotnie sprzątanie może stać się całkiem przyjemną czynnością. Szybko i skutecznie uporamy się z wszelkimi zanieczyszczeniami, a para dodatkowo zdezynfekuje pomieszczenia. To także rozwiązanie przyjazne dla użytkownika i środowiska naturalnego.

Czyścik parowy SC 1800 R osiąga ciśnienie 5 barów, charakteryzuje się łatwą obsługą, jest wyposażony w  wygodny uchwyt ułatwiający przenoszenie oraz w szereg końcówek, dzięki którym można go używać do czyszczenia praktycznie wszystkich rodzajów powierzchni. Podstawowa dysza jest szczególnie przydatna do usuwania różnego rodzaju zabrudzeń w kuchni: począwszy od  palników gazowych i płyt kuchennych, a skończywszy na szczelinach w lodówce itp. Specjalna końcówka w postaci szczotki umożliwia czyszczenie fug pomiędzy płytkami, ale też znakomicie radzi sobie z osiami samochodowymi. Ścierka i szczotka do podłogi pozwolą utrzymać w czystości powierzchnie podłóg i dywany, natomiast specjalna gumowana końcówka usunie zanieczyszczenia z powierzchni szklanych.

Czyścik parowy dezynfekuje pomieszczenia. Wysoka temperatura i siła pary pozwalają gruntownie oczyścić wszystkie powierzchnie i skutecznie wyeliminować roztocza, salmonellę, bakterie i inne czynniki alergizujące bez obawy uszkodzenia czyszczonych powierzchni. Ponieważ do czyszczenia przy pomocy pary potrzebujemy  tylko wody z kranu bez dodawania jakichkolwiek detergentów, taki sposób czyszczenia jest również przyjazny dla środowiska naturalnego i użytkownika.

Specjalna pokrywa pojemnika oraz przycisk umieszczony na panelu sterowania na rurze gwarantują całkowite bezpieczeństwo korzystania z urządzenia bez obawy przypadkowego poparzenia.