zamknij
...

Archiwum

Poniedziałek, 14. Czerwiec 2010

Gorenje otrzymało w Anglii honorowy tytuł Produktu Roku Get Connected 2010

Gorenje otrzymało w Anglii honorowy tytuł Produktu Roku Get Connected 2010

W słynącej z wymagającego rynku Anglii Gorenje zostało uhonorowane nagrodą PRODUKT ROKU  Get Connected 2010 za piekarnik do zabudowy z linii Pure. Nagroda przyznawana jest przez magazyn Get Connected.

»Perfekcja rozwiązań technicznych, zaawansowany system elektronicznego sterowania oraz rozpoznawalny, wysmakowany design już na pierwszy rzut oka świadczą o tym, że linię Pure zaprojektowano z myślą o współczesnym, aktywnym stylu życia. Piekarnik Pure wyróżnia się pod względem designu, wysokiej jakości wykonania, funkcjonalności i przystępnej ceny« tak swój wybór uzasadniło jury.  W skład jury, które uznało wyższość piekarnika Pure nad wieloma konkurencyjnymi urządzeniami w kategorii sprzętu do gotowania i przyznało mu zwycięski tytuł,  wchodziła grupa niezależnych ekspertów reprezentujących przemysł oraz przedstawiciele branży elektrycznej.

Ruth Ferguson, Dyrektor Marketingu Gorenje UK powiedziała: »Jesteśmy bardzo dumni z tej nagrody. W Wielkiej Brytanii uznanie dla marki Gorenje wciąż rośnie i cieszymy się, że nasze wysiłki na rzecz zwiększenia jej rozpoznawalności zostały nagrodzone. Czytelnikom magazynu Get Connected jesteśmy wdzięczni za poparcie, a samemu jury dziękujemy za przyznanie tego prestiżowego wyróżnienia.«

Piekarnik do zabudowy Pure wyróżnia się 60-litrową pojemnością roboczą i unikalnym, zaokrąglonym kształtem sklepienia nawiązującym do konstrukcji niegdysiejszych, tradycyjnych pieców chlebowych. Ten ukłon w stronę tradycji piekarnik łączy z szeregiem nowoczesnych funkcji, takich jak funkcja podgrzewania talerzy, pieczenie z użyciem sondy temperaturowej zapewniającej równomiernie pieczenie mięsa, funkcja podtrzymywania temperatury gotowych potraw, czy też będąca prawdziwym hitem na rynku funkcja szybkiego nagrzewania, która  umożliwia nagrzanie piekarnika do temperatury 200oC w ciągu niespełna 6 minut. Sterowanie piekarnikiem odbywa się za pomocą  przejrzyście zaprojektowanego wyświetlacza dotykowego DirecTouch wyposażonego w duże,  czytelne symbole, co dodatkowo zwiększa komfort użytkowania.

»Dla Gorenje, które jest jednym z wiodących producentów sprzętu gospodarstwa domowego w Europie, i którego ambicją jest osiągnięcie pozycji producenta najbardziej innowacyjnych i designerskich produktów dla domu  na świecie, przyznanie wyróżnienia Produkt Roku Get Connected 2010 jest wielkim honorem i ważnym osiągnięciem« dodała Ruth Ferguson.