NO FROST. NO PROBLEMS.
Jeżeli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, kliknij tutaj, aby otworzyć ją w przeglądarce. Gorenje
DZIĘKI NASZYM CHŁODZIARKO-ZAMRAŻARKOM Z TECHNOLOGIĄ NOFROST TWOJA ŻYWNOŚĆ NIE BĘDZIE OSZRONIONA
I ZACHOWA ŚWIEŻOŚĆ
Wybierz to, co najlepsze: chłodziarko-zamrażarki z technologią NoFrost i ciesz się z lepszej jakości żywności oraz niższego rachunku za prąd
Zapoznaj się z naszymi chłodziarko-zamrażarkami z technologią NoFrost! Zaawansowane technicznie i starannie wykonane urządzenia, które podnoszą standard zarówno Twojej kuchni, jak i Twoich przygód kulinarnych.
Kup lodówkę Gorenje NoFrost i odbierz Smoothie Maker w prezencie.

Zarejestruj swój produkt aby otrzymać prezent.


SZCZEGÓŁY PROMOCJI / ZAREJESTRUJ PRODUKT »
BRAK SZRONU
Nie jest konieczne rozmrażanie ani czyszczenie wnętrza lodówki. Brak lodu na wewnętrznych ściankach oznacza też niskie zużycie energii.
ZAPOBIEGANIE SKLEJANIU SIĘ ŻYWNOŚCI
Intensywny ruch zimnego powietrza uniemożliwia powstawanie wilgoci zarówno w zamrażarce, jak i lodówce. Zapobiega to gromadzeniu się szronu i sklejaniu się żywności.
WIĘCEJ MIEJSCA
Na opakowaniach mrożonej żywności nie tworzy się lód ani też nie przylegają one do siebie. Dzięki temu żywność w zamrażarce jest przechowywana w sposób czysty i estetyczny.
WIĘKSZA ŚWIEŻOŚĆ
Nowatorskie połączenie dwóch systemów – IonAir i Multiflow 360° zapewnia odpowiedni poziom wilgotności, dzięki czemu żywność pozostaje na długo świeża i zdrowa. Żywność umieszczana w zamrażarce jest też zabezpieczona przed wyschnięciem.
WYBIERZ SWOJĄ CHŁODZIARKO-ZAMRAŻARKĘ NOFROST
Anuluj subskrypcję www.gorenje.pl Facebookwww.youtube.com/user/gorenjevelenje